Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Ramen Delight
Dnes budete pracovat v jedné nejmenované asijské restauraci. Vašim úkolem bude vždy včas udělat jídlo, které si lidé objednají a co nejrychleji jim ho doručte. Když vám to půjde, pak si ve hře Ramen Delight vyděláte moře peněz
Hodnocení:
Beach ice cream stall
Pro všechny dívky, které rády vaří, smaží a prodávají věci máme dnes hru Beach ice cream stall. Dnes se budete věnovat ale pouze zmrzlině. Pokuste se vytvořit tu nejlepší, nechte ji zmrznout a dále jen prodávejte mlsným zákazníkům.
Hodnocení:
Papas Pastaria
Dnes se konečně otevírá nová restaurace a vy budete u toho! Pokuste se co nejrychleji ve hře Papas Pastaria obsloužit zákazníky. Přijmete objednávku a během několika příštích minut se musíte pokusit vše připravit. Zvládnete to?
Hodnocení:
Sushi
Dokážete si představit Japonsko bez suši? Tak v této hře podáváte zákazníkům suši. Po chvíli příjdete, jak na to.
Hodnocení:
Upeč rybu
Hra v japonštině. Tvým úkolem je upéct dostatečný počet ryb a předat je zákazníkům. Zvládneš to?
Hodnocení:
Obsluha hostů
V této japonské hře je tvým úkolem obsloužit hosty dle jejich přání. To, co si přejí, vidíš v bublinách. Najdi to (např. v ledničce či ve skříni) a předej jim to. Pozor na časový limit!
Hodnocení:
Narozeninový dort
Připrav kamarádům či rodičům narozeninový dort! Nejdřív uprav jeho vzhled, pak napiš věnování, vytiskni a předej!
Hodnocení:
Lahodná pizza
Dokážeš připravit pizzu dle přání a ještě k tomu rychle na čas? Tak nás o tom přesvědč!
Hodnocení:
Udělej super pizzu
Animovanými upoutávkami se proklikáš až do kuchyně oblíbené pizzerie. Tvým úkolem je připravit nám co nejchutnější pizzu. Máme hlad!
Hodnocení:
BBQ Academy
Dnes se griluje! Jsi kuchař a obsluhuješ gril. Nalevo nahoře vidíš "objednávku" hostů, ingredience dej na gril a až budou hotové, na talíř. Dej pozor, ať nic nepřipálíš ;)
Hodnocení:
1 2
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo: