Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Alex From The Block
Další oblíkačka pro naše milé dívky je tady a jmenuje se Alex From The Block. V této hře se vám ukáže opravdu super móda. Za pomocí myši si budete vybírat z hromady oblečení, kterého máte na výběr opravdu hodně.
Hodnocení:
Alice Wonderland Rabbit Hole
Bezvadná hra pro dívky je tady. V roli Alenky se můžete opravdu vydovádět. Pomocí myši budete měnit pozadí a oblečení. Hra Alice Wonderland Rabbit Hole totiž rozhodně stojí za trochu vašeho času.
Hodnocení:
Halloween Girl Costume
Vyberte krásné dívce ten nejlepší kostým na svátek zvaný Halloween. Za pomocí myši se budete muset sami rozhodnout, které oblečení této slečně padne nejlépe.
Hodnocení:
Fashion Star
Fashion Star je krásná hra pro holky. V této hře se musíte pokusit být co nejkrásnější a nejhezčí široko daleko. Pokuste se s touto vaši mladou dívkou postarat o to, aby se tato dívka stala tou největší hvězdou.
Hodnocení:
Mimi
Oblékací hra Mimi je zde pro všechny dívky, které rády oblékají mimča. Tohle malý dítě se potřebuje hezky prezentovat a k tomu jste tady vy a hromada oblečení, která je vám plně k dispozici.
Hodnocení:
First Day of school
Mladá krásná dívka se chystá na svůj první den ve škole. Ve hře First Day of school se musíte za pomocí myši postarat o tuto dívku a pokusit se ni postarat aby vypadala dobře!
Hodnocení:
Trendy color makeover
Hezká hra určena pro dívky. Pomocí myši budete pomáhat této krásné dívce s jejím vzhledem. Hru Trendy color makeover budete ovládat za pomocí myši a pomocí té se musíte pokusit z ní udělat opravdovou krasavici.
Hodnocení:
Cinderella Face
Dnes dostanete na starost mladou dívku, které se také říká popelka. Ve hře Cinderella Face se za pomocí myši musíte postarat o dokonalou proměnu této dívky. Vyberte pro ni nové oblečení, udělejte ji makeup a nezapomeňte vybrat hezké doplňky
Hodnocení:
Oblékni Cody
Kam máš za Cody namířeno ty? Udělej si malou exkurzi po jejím baráčku a poraď jí, co na sebe!
Hodnocení:
Foto modelka 3
Modelka vypadající jako nevinná princezna laškuje s oblečením a poohlíží se po tom, co ji bude slušet nejvíce. Ty to víš?
Hodnocení:
1 2 3 4
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo: